seo

سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، به شما این امکان را می‌دهد تا به ازای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، در نتایج اولیه صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرید .
سئو با ایجاد تغییر در کدهای سایت، مطالب، تبلیغات و تحلیل رفتار کاربران و رقیبان، سایت را بهینه‌سازی می‌کند، که در نهایت باعث شناساندن و معرفی بیشتر کسب و کارتان و پیشرفت تجارت و برند شما می‌گردد.
اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می‌کنند. پس سئوی مناسب، شاه‌راه شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان می‌دهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.
کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل می‌تواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
آیا می‌دانید که ۹۴٪ کاربران فقط بر روی نتایج ارگانیک کلیک می‌کنند؟
آیا می‌دانید که ۹۳٪ ورودی سایت های بزرگ از موتورهای جستجو است؟
آیا می‌دانید که ۹۰٪ کاربران در همان صفحه اول به نتیجه مورد نظر خواهند رسید؟