چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟

ما در یوایکس نت یک تیم هستیم، پرجنب و جوش و خلاق. هر کدوم یک سری مهارت داریم و با هدف رفع نیاز مشتری، دور هم جمع شدیم تا بتونیم خدماتمون را به بهترین نحو ارائه بدهیم اما ما چطور می‌تونیم نیاز کسب و کار شما را حل کنیم؟ ما میتونیم:

  • متناسب با کسب و کار شما طراحی سایت انجام بدیم. یا اگه سایت دارید و می‌خواهید بهترش کنید اون رو بازطراحی کنیم.
  • روی سئو سایت کار کنیم، سایتتون رو در معرض دید بذاریم و کمک کنیم در موضوع مورد نظرتون در صفحات اول گوگل نشون داده بشید.
  • آمار دقیقی از کاربران و علایق اون‌ها و میزان بازدید از سایتتون همراه با یه عالمه پیشنهاد بهتون بدیم. به عبارتی سایتتون رو به صورت کامل آنالیز کنیم و گزارشش رو در اختیارتون قرار بدیم.
  • گرافیک سایتتون رو بهتر و جذاب‌تر کنیم. برای سایتتون عکس و بنر اختصاصی بسازیم و ظاهر سایت رو کاربر پسند کنیم. همچنین ما کارهای طراحی پوستر، کارت ویزیت، بروشور، سربرگ و … را هم انجام می‌دیم.
  • مسیر دسترسی کاربران به سایتتون رو بهتر کنیم و تجربه خوبی برای آن‌ها ایجاد کنیم. یعنی قبل از طراحی سایت یا اپلیکیشن، مشخص کنیم اجزا باید کجا قرار بگیرن تا سایت یا اپلیکیشن کاربر پسند داشته باشید؛ به عبارتی طراحی تجربه کاربری یا UX.
  • محتوای اختصاصی برای سایتتون تولید کنیم تا سایتتون متمایز بشه. تولید محتوا (متنی و گرافیکی) به کسب و کارتون کمک میکنه شناخته بشه و در نتیجه باعث میشه مشتری بیشتری جذب کنین.

راه های تماس با یوایکس نت

اگر خواستید با ما در تماس باشید و سوالتون را بپرسید یا اینکه مشاوره بگیرید، یا نظری، پیشنهادی، انتقادی دارید می‌تونید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید، مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

تلفن تماس: 32357442 – 031

ساعت حضور در دفتر: 9 الی 13:30

نکته مهم: با توجه به کاهش ساعت کار در دفتر در روزهای کرونایی، می‌توانید همه روزه با شماره 09923893480 با ما در تماس باشید.

یا ممکنه بخواهید مثل قدیم با ما نامه نگاری کنید، برای سلیقه شما هم راه ارتباطی داریم و می‌تونید به ایمیل ما پیغامتون رو بفرستید و سریع جواب بگیرید:

ایمیل ما:

ما در شبکه‌های اجتماعی هم فعال هستیم و می‌تونید از طریق این شبکه‌ها با ما در ارتباط باشید:

لینکدین تلگرامواتساپاینستاگرام

حتی برای مراجعه حضوری می‌تونید به دفتر یوایکس نت سر بزنید.

آدرس: اصفهان- خیابان طالقانی- مجتمع تجاری پوریای ولی، واحد 62