تولید محتوا

چرا همه جا می‌شنویم تولید محتوا برای سایت ضروری است؟ چرا همه جا می‌خوانیم محتوا پادشاه است؟

تولید محتوای با کیفیت باعث می‌شود که رتبه وب سایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وب سایت‌ها یکی از بخش‌های خود را به تولید محتوا اختصاص می‌دهند.

اصلا چرا اینقدر محتوا مهم است؟

تولید محتوا از دو جنبه مهم است:

اول کاربران: اگر شما به طور مرتب تولید محتوا کنید، وقتی محتوایی تولید کنید که واقعا مفید و خاص و کاربردی باشد، کاربران بین میلیونها صفحه وب می توانند مطالب شما را بخوانند. همچنین با مقایسه با سایر اطلاعات، اعتماد کاربران بیشتر جلب شده و با خیال آسوده به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

اگر محتوای وب سایت شما مشتریان بالقوه را هدف بگیرد باعث می‌شود فاصله این افراد با وب سایت شما کاهش یابد. به این معنی که می‌توانید امیدوار باشید در آینده‌ای نزدیک، این افراد محصولاتتان را خریداری می‌کنند. فرقی نمی‌کند که در محتوای سایتتان محصولاتتان را معرفی می‌کنید یا خیر، در هر صورت این موضوع اتفاق خواهد افتاد.

Content
تولید محتوا

دوم گوگل: گوگل معروف ترین موتور جستجویی است که همه از آن استفاده می‌کنیم، خزنده‌های گوگل هر روز از الگوریتم‌های جدید و هوشمندتری استفاده می‌کنند تا سایت‌ها را رتبه بندی کنند. اگر محتوایی کاربردی و خاص باشد، این اطلاعات از نظر گوگل مطالب مهمی به نظر می‌رسند و رتبه خوبی به آن‌ها می‌دهند. حالا اگر کاربری کلمه کلیدی مرتبط با موضوع شما را در گوگل سرچ کند، گوگل مقاله شما را در صفحات اولیه نمایش می‌دهد و این‌چنین شانس ورود کاربران به وب سایت شما افزایش می‌یابد.