خدمات آنلاین دیجیتال مارکتینگ برای همه کسب و کارها

طراحی و باز طراحی سایت

طراحی فنی و گرافیکی

ما در یوایکس نت اول با کسب و کارتون آشنا میشیم، نیازها، مزیتها و محدودیتها را شناسایی می کنیم و بعد چند تا پکیج بهتون پیشنهاد میدیم و فایده هر کدوم رو بهتون میگیم. یه جور مشاوره قبل از خرید که هیچ هزینه ای هم براتون نداره.

بعد از اینکه درموردش کلی صحبت کردیم، دست به کار میشیم و زیرساخت، طراحی فنی و گرافیکی کار رو انجام میدیم. ما صفر تا صد کار رو انجام میدیم و مرحله به مرحله بهتون نشون میدیم چه اتفاقی داره میفته حتی اگه لوگو ندارید یا نیاز به بازطراحی لوگو دارید، تیممون براتون طراحی می کنه.

مراحل انجام پروژه طراحی و بازطراحی سایتخبر خوش اینه که بعد از اتمام طراحی، آموزش کار با پنل را هم داریم و بهتون نشون میدیم چطور میتونید محصولات، نمونه کارها و مقاله های سایتتون رو خودتون بذارید. یک ماه هم پشتیبانی رایگان داریم که توی این مدت هر سوالی دارید می تونید بپرسید یا اینکه مشکلی پیش اومد سریع براتون رفع می کنیم. البته بعد از اون هم همیشه در دسترس هستیم و پشتیبانتون هستیم و تنهاتون نمیذاریم.

فایده طراحی سایت

سئو و بهینه سازی 

بهینه سازی برای کاربران و موتورهای جستجو

همه میدونیم اینترنت خیلی شلوغه. یه عالمه فروشگاه، یه عالمه سایت نمایشی و کلا پره از کسب و کارهای مختلف که همگی می خوان بیشتر دیده بشن، بیان صفحه اول گوگل و کاربران رو بکشن سمت خودشون. این نیاز حق طبیعی هر کسب و کاریه اما برنده کسیه که: 1- هوشمندانه تر تلاش می کنه 2- از روش درست و قانونی استفاده می کنه.

درسته که بهتر بودن رو همه می خوان اما همین بهتر بودن از نظر هر کسی متفاوته: یه نفر می خواد صفحه اول بیاد، یه نفر می خواد حالا به هر روشی کاربرانش زیاد بشن، یه نفر براش مهمه که از تعداد کاربران ورودی، چند نفرشون به مشتری تبدیل میشن، یه نفر می خواد نسبت به سه ماه پیش خودش جایگاه بهتری داشته باشه و …

مراحل پروژه سئو در یوایکس نت
ما توی یوایکس نت، اول می بینیم شما چه جایگاهی دارید و رقبای شما چه جایگاهی، هدف شما چیه و می خواهید به کجا برسید. بعد روشهایی که می تونید اون جایگاه رو به دست بیارید بهتون می گیم و توی این مسیر قدم به قدم همراهتونیم چون می خواهیم جایگاه باثباتی به دست بیارید و هزینه و زمانتون رو از دست ندین.

اهمیت سئو سایت

طراحی تجربه کاربری

وفادار کردن مشتریان

گاهی شده همه کاری کردین، بازطراحی سایت، سئو و … اما اون بازخوردی که می خواستین رو به دست نیوردین. مثلا فروشگاهی دارید که همه چیز تمومه، طراحی قوی، زیرساخت مناسب، سئوی خیلی خوب اما می بینید تعداد ورودی سایتتون زیاده اما به نسبت اون، تعداد مشتریان کمه.بعد از کلی بررسی متوجه میشین کاربرانتون زود خسته میشن و علامت ضربدر مرورگرشون رو میزنن و با خداحافظی شما رو ترک می کنن.

اما مشکل چی می تونه باشه؟ ما در طراحی تجربه کاربری، تک تک دلایل رو با روشهای مختلف، بررسی می کنیم. از طریق نصب ابزار تخصصی، فرم نظرسنجی، تست مختلف. حتی شده رفتیم در محلی که می دونیم مشتری اون کسب و کار اونجاست و باهاش صحبت کردیم!! خلاصه پیدا کردن مشکل، مهمترین قسمته برای بهتر شدن. اونوقته که راه حلها رو میزاریم روی میز! و با اجرا، بهترین راه رو براتون قطعی می کنیم.

مراحل انجام پروژه طراحی تجربه کاربریچون توی یوایکس هدفمون اینه که کاربران با سایتمون راحت کار کنند، به خواستشون برسن و از سایتمون خوششون بیاد و حتی به دیگران معرفی کنند.

فایده تجربه کاربری

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت وردپرس

طراحی رابط کاربری سایت

طراحی تجربه کاربری سایت

طراحی تجربه کاربری اپلیکیشن

سئو و رتبه سایت
    × از من بپرس...