سایت خبری

آیا می‌خواهید سایت خبری داشته باشید؟ سایت خبری به علت پویایی و انتشار اخبار روزانه می‌تواند اطلاعات مفیدی را به کاربران ارائه دهد و با سرعت هر چه بیشتر خوانندگان زیادی جذب کند.

طراحی سایت خبری

سایت خبری چیست؟

قرن 21، قرن انفجار اطلاعات است. همه ما دوست داریم در هر کجا که باشیم، بتوانیم از اتفاقاتی که در سراسر جهان می‌گذرد با خبر شویم. با گسترش تلفن‌های هوشمند و دسترسی به اینترنت، امروزه بسیاری از مردم استفاده از سایت خبری را به سایر رسانه‌ها ترجیح می‌دهند.

سایت خبری، سایتی وابسته به یک مؤسسه (خصوصی یا دولتی) است که در زمینه اطلاع‌رسانی فعالیت دارد.

وبسایت‌های خبری باید سایت‌هایی بسیار پویا و فعال در زمینه اطلاع‌رسانی و نوشتن مطالب باشند و بتوانند مطالب مورد نیاز خوانندگان را به خوبی پوشش دهند. این بدین معنی است که در این نوع سایت‌ها تولید محتوا حرف اول را می‌زند. این وبسایت‌ها می‌توانند در یک زمینه خاص مانند اقتصاد یا ورزش فعالیت کنند و یا اینکه به صورت گسترده تمامی اخبار را پوشش دهند.

سایت خبری وردپرس

این سایت‌ها معمولاً دارای ظاهری ساده هستند و در صفحه اصلی شامل نوشته‌های زیادی هستند. شاید در نگاه اول، طراحی تجربه کاربری در این وبسایت‌ها ساده به نظر برسد؛ اما با توجه به حجم زیاد اطلاعات موجود در صفحه باید طراحی سایت به گونه‌ای باشد که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند به تمامی اخبار دسترسی داشته باشند و هرچه سریع تر خبر مورد نظر خود را پیدا کنند.

چه قسمت‌هایی برای وبسایت خبری مورد نیاز است؟

  • صفحه اصلی پویا
  • بخش خبرنامه
  • آرشیو خبرها
  • قسمتی برای ارسال خبر توسط مردم
  • دسترسی آسان

راه‌های مشاوره و ثبت سفارش

  1. تماس با شماره 09923893480 و دریافت مشاوره رایگان
  2. ارسال درخواست طراحی سایت و ذکر موارد موردنیاز برای طراحی سایت مطابق کسب و کارتان
  3. مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی در دفتر یوایکس نت

تماس با تیم یوایکس نت