سایت شخصی

گروه یوایکس نت با طراحی و بازطراحی سایت شخصی وردپرس در خدمت شماست…

وب سایت شخصی چیست؟

همه ما دوست داریم نامی برای خود دست و پا کنیم و مردم بتوانند ما را با نام‌مان بخاطر بیاورند، اما همه ما که هنرمند و یا شخصیت معروفی نیستیم که به راحتی بتوانیم شناخته شویم!

طراحی سایت شخصی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شناخته شدن، استفاده از سایت شخصی است. در سایت‌های شخصی معمولاً نام افراد یا مخفف شده آن به عنوان نام سایت قرار می‌گیرد و صاحب وبسایت سعی در برند‌سازی نام خود و ارائه توانایی‌ها و خدمات خود دارد. به عنوان مثال فردی نوشته‌های خودش را در وبسایتش قرار می‌دهد و در حالتی که به کسب درآمد نیز فکر می‌کند، آموزش‌هایی که توسط خودش تهیه شده‌اند را در سایت قرار داده و می‌فروشد. بسیاری از افراد ابتدا توسط وبسایت شخصی خود توانسته‌اند خود را به جامعه معرفی کنند و با گسترش کسب و کارشان و پس از گذشت زمان، تیمی تشکیل دهند و حوزه کاری خود، شرکت ثبت کنند. همچنین بسیاری از افراد نیز بدون هیچ چشم‌داشت مالی و صرفاً برای ارتباط با دیگران و گسترش افکار خود دوست دارند وبسایت شخصی خود را داشته باشند.

این گونه وبسایت‌ها از طراحی ساده‌تری نسبت به سایت‌های شرکتی، فروشگاهی، آموزشگاهی و … برخوردار هستند و به همین دلیل نیز در بازه زمانی کوتاه‌تری طراحی و تحویل می‌شوند. همچنین این نوع وبسایت‌ها می‌تواند از تجربه کاربری متنوع و خلاقانه‌ای استفاده کنند و محیطی دوستانه و غیررسمی را برای بازدیدکنندگان فراهم کنند.

طراحی سایت شخصی وردپرس

برای اینکه سایت‌های شخصی بتوانند رتبه‌بندی مناسبی داشته باشند، تولید محتوا امری حیاتی است؛ چرا که این نوع سایت‌ها معمولاً بازدیدکنندگان خاصی را جذب می‌کنند که در یک حیطه تخصص دارند یا به آن علاقه‌مند می‌باشند.

چه قسمت‌هایی برای وب سایت شخصی نیاز است؟

  • صفحه اول
  • صفحه معرفی / درباره من
  • صفحه خدمات / نوشته‌ها
  • گرافیک سایت
  • سئو و بهینه سازی
  • شبکه‌های اجتماعی و راه ارتباطی

راه‌های مشاوره و ثبت سفارش

  1. تماس با شماره 09923893480 و دریافت مشاوره رایگان
  2. ارسال درخواست طراحی سایت و ذکر موارد موردنیاز برای طراحی سایت مطابق کسب و کارتان
  3. مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی در دفتر یوایکس نت

 تماس با یوایکس نت