طراحی وب سایت و اپلیکیشن

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای کسب و کار و فعالیت در جامعه امروزی، بدون شک طراحی سایت می‌باشد. مهم‌ترین دلایل طراحی سایت برای کسب و کار عبارتند از:

 • وجود وب سایت، اعتبار شما را افزایش می دهد.
 • طراحی وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری‌های بالقوه دارد. یک طراحی وبسایت حرفه‌ای، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می‌شود.
 • به مردم می‌فهماند که شما دارای دانش به روز هستید.
 • طراحی وب‌سایت باعث می‌شود شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترس باشد. با داشتن یک وبسایت، شما شرکت خود را برای دنیایی از فرصت‌ها برای دسترسی مردمی که غیر از وب سایت شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می‌کنید. با کلیک ساده موس، هر کسی می‌تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد.
  وجود وب سایت سهولت ارجاع مشتریان جدید به شرکت شما را فراهم می‌کند.
  برای بسیاری از تجارت‌ها، یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید، ارجاع سایرین است. داشتن وب سایت این امکان را فراهم می‌کند که مردم به راحتی سایت شما را به دیگران ارجاع دهند.
 • طراحی وب‌سایت باعث افزایش ارزش تبلیغات شما می‌شود. اضافه کردن آدرس وبسایت در تبلیغات، کارت تجاری و امضاء شرکت، یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است.
 • طراحی وب‌سایت به شما کمک می‌کند با مشتریان بالقوه در ارتباط باشید.
  مردم زیادی وجود دارند که به آنچه شما ارائه می‌کنید علاقمند هستند ولی ممکن است هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند. شما باید با آن‌ها در ارتباط باشید تا زمانی که آن‌ها برای خرید آمادگی یافنتد، با خبر شوید. وب‌سایت یک روش عالی برای تسهیل این فرآیند است. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت خود آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری کنید. سپس می‌توانید به تناوب، نامه یا خبرنامه برایشان ارسال کنید. در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن شرکت شما در اذهان کمک می‌کند.