طراحی و بازطراحی سایت به روش یوایکس نت

محلی برای رشد و توسعه کسب و کار به سبک حرفه ای ها

طراحی سایت وردپرس و بازار بزرگ

وسیع، نامحدود، محلی برای واقعی شدن رویاهای شما

چقدر به رشد کسب و کارت فکر کردی؟ دلت می خواد مشتریانت چطور بشناسنت؟

میخواهی همیشه در دسترس کاربرانت باشی؟ بدون محدودیت زمانی و مکانی؟ اصلا می خواهی مشتریانت از کجا باشن؟

بازار بزرگ، سراسر کشور، بین المللی!! دیگه چی بهتر از این؟؟

بازطراحی سایت به روش حرفه ای ها

چقدر به روز و حرفه ای!! چه چیدمان مرتبی!

وقتی بررسی کنی و به این نتیجه برسی که مشتریانت تنها بخاطر ظاهر سایته که فرار می کنن، چه حسی پیدا می کنی؟

از دست دادن مشتری که اینقدر براش زحمت کشیدی، چقدر ضرر داره؟

وقتی با منطقت، دو دوتا چهارتا کنی، ضرر از دست دادن مشتری بیشتره یا اینکه دستی به سر و روی سایتت بکشی؟

طراحی  سایت به درد چه کسانی می خوره؟

استفاده از طراحی سایت وردپرس مفیده برای:

 • استارتاپ ها
 • فروشگاه ها
 • شرکت ها
 • پزشکان و خدمات درمان
 • وبلاگ ها
 • عکاسان
 • افرادی که می خواهند در شغل خود هوشمندانه تر کار کنند و به درآمد بیشتری برسند
 • و ..

آیا شما کسب و کارتون فروشه، تازه این فروش خانگی، داخل مغازه یا مجتمع تجاریه؟ آیا خدمات مشاوره انجام میدین مثل مشاوره دکوراسیون و معماری، آرایشگری و …؟

آیا ایده دارید و دارید روی اون کار می کنید و دنبال راهی برای معرفی می گردین؟ شاید هم پزشک هستید و نیاز به نوبت آنلاین برای مشاوره دارید؟

و همینطور هزاران شغل دیگه….

خوبیه اینترنت اینه که برای همه کسب و کارها جا داره.

فایده طراحی سایت

در سال 2020 در اینترنت چه خبر بود؟

اگه یه سرچی کنیم می بینیم آمار کاربران اینترنت در سال 2020 آمار جالبیه، که بهمون نشون میده چقدر اینترنت در زندگی روزانه همه ما نفوذ کرده و چقدر ارتباطات آنلاین زیاد شده…. این نشون میده اینترنت هر سال بیشتر و بیشتر رشد می کنه. سال 2020 هم که پر از اتفاق بود. مهمترین اتفاق هم وجود ویروس کرونا و اختلال در روند زندگی عادی همه مردم جهان بود. الان با شرایط موجود، همه بیشتر از قبل با اینترنت کار می کنند و تقریبا اکثر کارهاشون رو آنلاین انجام میدن و دیگه مثل قبل نیست که با مراجعه حضوری و تلفنی انجام بدن. آموزش، فروش، خدمات و ….  حتی بازی ها. از شبکه های اجتماعی گرفته تا سرچ در گوگلِ همه فن حریف!!

اما طبق آمار رسمی datareportal که در اوایل سال 2021 منتشر شده، حدود 4.66 میلیارد کاربر اینترنتی وجود داره که چیزی حدود 59.5% افراد کل جهان رو شامل میشه.  در مقایسه با سال قبل، تعداد کل کاربران اینترنت 319 میلیون! نفر افزایش داشته یعنی حدودا روزانه 875 هزار کاربر جدید در روز اضافه شده!!! سالانه کاربران اینترنت بیش از 7% در حال رشده که این در کشورهای در حال توسعه آمارش بیشتره.

تعداد کاربران اینترنت جهاناین آمار واقعا زیاده!! تازه پیش بینی میشه که در انتهای سال 2021 بیش از 1.3 میلیارد سال از وقت انسان صرف کار با اینترنت بشه….

تعداد کاربران اینترنت در ایران در سال 99، 33 میلیون و 200 هزار نفر بوده و مقام سیزدهم تعداد کاربران اینترنتی جهان رو کسب کرده.

خب حالا که چی؟ این آمار نکات مهم و ترسناکی رو بهمون نشون میده. کاربران اینترنت روز به روز در حال زیاد شدن هستن و نیازهای خودشون رو آنلاین رفع می کنن. منکر وجود شغلها به صورت سنتی نیستیم اما این اطلاعات میگه کاربران اینترنت تقریبا همه چیز رو آنلاین انجام میدن.

میتونیم از این آمار و ارقام سریع رد بشیم و مثل قبل ادامه بدیم یا اینکه واقعیت رو بپذیریم و از شرایط به نفع خودمون استفاده کنیم.

به دوسال آینده کسب و کارت فکر کردی؟ به پنج سال بعدش چطور؟

 • اطمینان شغلی با طراحی سایتمثلا همین کرونا که اومد و کل جهان رو بهم ریخت!! یه دسته شغل بخاطر خونه نشینی و تعطیلات ازبین رفت. یه دسته از اونها نیمه تعطیل شد و به زور خرج و دخل رو به هم می رسونه.
 • امسال (1400) 76 روز تعطیلی رسمی هست. 62 روز جمعه و 14 روز کاری تعطیل. 14*8= 112 ساعت حداقل تعطیله. چرا از این زمان مفید استفاده نشه؟

این واقعیتها نشون میده اگه بخواهی پیشرفت کنی یا:

 • شغل دوم در کنار شغل اصلیت داشته باشی اون هم از نوع آنلاین…
 • شغل اصلیت رو به روز پیش ببری تا از عرصه رقابت حذف نشی و به روز باشی

پس هر چه سریعتر تصمیمت رو بگیر، اگه برای کسب و کارت سایت نداری، اونو آنلاین کن.  یا اگه سایت داری و بازخورد نگرفتی و طراحی قدیمی داری و کاربرانت رو خوشحال نمیکنه، بازطراحیش کن.

چند تا نکته هست حتما وقتی خواستی سایتی طراحی کنی بهش توجه کن:

1- چی خوبه؟ چی بده؟

اول نیاز کسب و کارتون باید خوب شناخته بشه. یعنی اینکه شما برای اینکه توی اینترنت خدمات و محصولاتت رو معرفی کنی، بهترین شکل نمایشش چیه؟ کاربرانت چه گروهی هستن و توقعشون چیه؟ رقبات چطور دارن فعالیت می کنن؟ خودت چه برنامه ای داری و می خواهی تا 5 سال دیگه کسب و کارت به کجا برسه؟

ما توی یوایکس نت بهت کمک می کنیم به این سوالات خوب فکر کنی و به جواب برسی.

2- هر سایتی، که سایت نمیشه….

اگه میخوای یه فروشگاهی بشی که کلی مشتری داره، نمی تونی از هر طراحی سایتی استفاده کنی. مثلا نمی تونی از پلن اقتصادی کمک بگیری! چون این پکیج اصلا نیازت رو پاسخ نمیده و مخصوص کسانی هست که میخوان فقط یه سایت نمایشی کوچک داشته باشن. پس حواست باشه دو بار هزینه نکنی وبعد به اونچیزی که می خواستی نرسی!! حواست به زیرساخت باشه، اون رو شما نمی بینی اما نتیجه اش روی کارت فوق العاده تاثیر داره. بهتره اول مشاوره بگیری، دو دوتا چهارتا کنی و بعد با خیال راحت تصمیمت رو بگیری.

ما توی یوایکس نت برات مشاوره قبل از سفارش داریم، اول بهت اطلاعات لازم رو میدیم، از تجربه و دانشمون استفاده می کنیم و بهترین پیشنهاد رو بهت میدیم. اون موقع خودت با خیالی راحت تصمیم می گیری.

3- عادیه یا متفاوت؟

روزانه هر کدوم از ما یه عالمه سایت می بینیم، ممکنه از یه سریشون خوشمون بیاد و یه سری شون رو سریع ببنیدم، اما آیا نمونه های موفق مثل دیجی کالا، برای هر کسب و کاری مناسبه؟ یعنی هر فروشگاهی ظاهری مثل دیجی کالا داشته باشه، مثل دیجی کالا معروف میشه؟ مسلما نه.

هر کسب و کاری اطلاعات، روش و ساختار خودش رو داره. پس اول باید ببینیم شما چه ارزشی رو به کاربرانتون ضافه می کنید؟ چطور بهشون کمک می کنید بهتر کاری رو انجام بدن. اون موقع شما کسب و کار خودت، با روش خودت، مطابق با نیاز کاربران خودت رو داری.

ما توی یوایکس نت بهت کمک می کنیم توی کسب و کارت متفاوت باشی. مثلا چطوری؟ میتونیم برات صفحه معرفی متفاوتی طراحی کنیم که طبق خواسته کاربرانت، هم اطلاعات شما رو بدیم و هم سوالای ذهنی اونها رو جواب بدیم.

طراحی سایت مناسب کسب و کاربرای همینه که قیمت طراحی سایت متفاوته. وگرنه هستند کسانی که با 500 هزارتومان هم سایت می زنن!!

البته یه طرح عادی هم داریم برای کسانی که میخوان ما براشون طراحی کنیم اما یه سری محدودیت دارن.

بسته های خدماتی متنوع یوایکس نت برای طراحی سایت

برای پیشرفت هیچ محدودیتی وجود نداره 

ما با توجه به نیاز شما، هدفی که دارید، پیش زمینه ای که دارید، هزینه ، زمانتون و همینطور صحبتهایی که در جلسه مشاوره با هم داشتیم، براتون پکیج شخصی تهیه می کنیم. مثلا نوع هاست، نوع ساختار و … اما به صورت کلی درمورد پکیج هایی که برای تصمیم گیری بهتر شماست.

 

مراحل انجام پروژه طراحی و بازطراحی سایت

اقتصادی

از 2.5 میلیون تومان


این طرح مناسبه برای: نمایش اطلاعات شرکتی، شخصی، مطلب گذاری وبلاگ

ثبت دامنه ir./ هاست سه ماهه / نصب وردپرس و پایگاه داده /طراحی صفحه خانه، درباره ما ، تماس با ما / ساعت آموزش حضوری یا مجازی یا ویدئوی ضبط شده / یک ماه پشتیبانی رایگان.

استاندارد

از 4.5 میلیون تومان


این طرح مناسبه برای: سایت نمایشی حرفه ای اطلاعات شرکتی، شخصی، وبلاگ، استارتاپ ها.

ثبت دامنه ir. / هاست شش ماهه حرفه ای/ وردپرس/ طراحی صفحه خانه، درباره ما ، تماس با ما به همراه دو فرم با اطلاعات ورودی، وبلاگ، خدمات/ طراحی گرافیکی یک صفحه اسلایدشوی اختصاصی/ طراحی آیکن ها مطابق با تم سایت/ 2 ساعت آموزش حضوری یا مجازی یا ویدئوی ضبط شده/ یک ماه پشتیبانی رایگان.

حرفه ای

از 6 میلیون تومان


این طرح مناسبه برای: سایت خبری، نیازمندی، نوبت دهی آنلاین، عکاسی و گرافیکی، فروشگاهی و استارتاپ های حرفه ای.

ثبت دامنه ir. و com. / هاست یکساله حرفه ای/ وردپرس/ طراحی صفحه خانه، درباره ما ، تماس با ما، وبلاگ، خدمات، فروشگاه/ طراحی اسلایدشو، عکسها و آیکن اختصاصی/تنظیم فیلتر پیشرفته محصولات/ 2 ساعت آموزش حضوری یا مجازی یا ویدئوی ضبط شده آموزش ورود، ویرایش و حذف محصولات، دسته ها و برچسب ها/ یک ماه پشتیبانی رایگان/ ورود چند محصول به صورت کاملا رایگان.

سوالهایی که شما پرسیدید

خدماتتون شامل چه کارهایی میشه؟

اگه طراحی سایت بخواهید:

 1. در صورتی که هاست و دامنه رو خودتون نخواهید رزرو کنید، به نام خودتون رزرو می کنیم.
 2. بعد از بررسی و نیازسنجی، طرح اولیه رو براتون می زنیم و دلیل طرح رو براتون توضیح میدیم.
 3. اگه نیاز به طراحی لوگو داشته باشید براتون لوگو طراحی می کنیم.(سه تا اتود می زنیم، با هم مشورت می کنیم و شما یکیشو انتخاب می کنید، تا سه بار هم تغییرات میدیم. اگه نظرتون عوض بشه و طرح دیگه ای بخواهید، مثل این میمونه که براتون یه لوگوی دیگه طراحی میشه. پس همون اول خوب فکر کنید)
 4. طراحی فنی و گرافیکی سایتتون انجام میشه. فقط صفحه اصلی، با هم مشورت می کنیم و بعد از تائید صفحه اولیه، صفحات داخلی که شامل مقالات، درباره ما، تماس با ما، معرفی محصولات و خدماته، به همراه فرمهاش طراحی میشه. ممکنه شما به صفحات دیگه ای هم نیاز داشته باشید که قبل از طراحی ازتون می پرسیم.
 5. اطلاعات درباره ما، تماس با ما و صفحه خطای 404 به صورت اختصاصی برای شما وارد میشه. یعنی محتوای متنی و تصویری کاملا یکتا و موثر.
 6. بهتون آموزش میدیم که چطور اطلاعاتتون رو وارد سایت کنید. یا حضوریه یا مجازی یا بنا به درخواست شما فیلم آموزشی براتون ارسال می کنیم.
 7. یک ماه پشتیبانی رایگان داریم که هر مشکلی پیش بیاد و هر سوالی دارید رو برطرف می کنیم.
 8. در صورت درخواستتون، پشتیبانی شش ماهه یا یکساله تمدید میشه.
 9. نکات امنیتی سایتتون اجرا میشه.

اگه بازطراحی سایت بخواهید:

 1. سرعت، حجم و اطلاعات هاستتون رو بررسی می کنیم. اگه نیاز به تغییر هاستینگ باشه بهتون اطلاع می دیم.
 2. از نظر ساختار فنی و گرافیکی سایتون رو تغییر میدیم.
 3. بهتون میگیم چطور صفحه اول سایتتون تغییر کنه تا کاربران بیشتر خوشششون بیاد.
 4. مطالب صفحه درباره ما، تماس با ما و خطای 404 به صورت اختصاصی برای شما تهیه میشه.
 5. اطلاعات محصولات، مقالات و سایر صفحاتتون بازبینی میشه و متن و تصاویرش بهتر میشه.
 6. نکات امنیت سایتتون اجرا میشه.
 7. آموزش ورود اطلاعات رو بهتون میدیم.
 8. یک ماه پشتیبانی کاملا رایگان داریم.
 9. در صورتی که بخواهید پشتیبانی سه، شش ماهه و یکساله براتون اجرا میشه.
من شغلم ارائه خدماته، سایت چه کمکی می تونه بهم بکنه؟ اصلا چطور میتونم بگم کار من، چه فایده ای برای بقیه داره؟

+ داشتن سایت اولین قدم برای ورود به بازار آنلاینه. هدف اصلی طراحی سایت اینه که شما اگه محصولی برای فروش دارید، خدماتی دارید که به بقیه ارائه میدین رو معرفی کنید. یه جور معرفی خودتونه. مثل اینه که وارد یه مهمونی مهم شده باشید و بخواهید خودتون رو معرفی کنید. یه رزومه ای از خودتون می گین. روی دستاوردها و کارهایی که انجام دادین تمرکز  می کنید. سایت هم ویترین مغازه شماست توی دنیای خیلی بزرگتر. یه سایت قوی، هم ظاهر قشنگی داره و هم خوب قفسه بندی شده و هر چیزی که کاربران به اون نیاز دارن جای درستی گذاشته شده. برای همین همه سایتها صفحه درباره ما، تماس با ما دارن تا خودشون و راه های ارتباطی شون رو کامل به کاربر نشون بدن. خدماتی هم که شما ارائه میدین هم در صفحه ای جدا درباره ش می نویسیم و هم توی صفحه اصلی راجع بهش حرف می زنیم. با عکس و متن مناسب، توضیح می دیم این خدمات چه مشکلی رو از مصرف کننده حل می کنه، چه ارزشی داره و چه تفاوتی با بقیه داره. پس بعد از قفسه بندی، نوبت به محتوای درست و حسابی می رسه. شما می تونید با متخصص سئو هم صحبت کنید یا اگه خودتون اطلاعات دارید، ادامه کار رو انجام بدین، با محتوا گذاری بیشتر، تبلیغات و لینک دهی، ورودی سایت رو بیشتر و بیشتر کنید و خودتون رو به بقیه معرفی کنید. می تونید باز هم با تیم پشتیبانی صحبت کنید تا براتون نیرو بذاره.

اینستاگرام که هست، چرا باید سایت داشته باشیم؟

+ اینستاگرام یه ابزار کمکی برای شناسایی بیشتر شماست. یعنی چی؟ بذارید با مثال براتون توضیح بدم: مقایسه سایت و اینستاگرام یا هر شبکه مجازی دیگه ای، مثل مقایسه این می مونه که شما مغازه از خودتون دارید یا اجاره ای هستید! وقتی مغازه مال خودتون باشه مالکیتش مال شماست، آب، برق و سندش به نام شماست و صفر تا صد اختیارش رو دارید. اما وقتی اجاره ای باشید، شما تنها یه قولنامه نوشتید و برای مدت معلومی که توی اجاره نامه هست، اونجا هستین اما سندش و انشعاباتش اصلا به نام شما نیست، تازه شاید صاحب مغازه روزی تصمیم بگیره اینجا رو بفروشه، سال بعد بخواد مغازه رو به بچه اش بده یا اینکه سال به سال مبلغ اجاره رو زیاد کنه! یعنی شما هر سال باید این احتمال رو بدید که ممکنه از اون مغازه برید بیرون.

تو دنیای مجازی هم ممکنه همین اتفاق بیفته. مثلا وقتی تلگرام فیلتر شد، وضعیت خیلی از کسب و کارهایی که راه ارتباطشون تنها تلگرام بود، برای مدتی مختل شد. هر چند بعدا از فیلترشکن استفاده شد اما یه سری دیگه از فیلترشکن هم بخاطر مصرف زیاد اینترنت استفاده نکردن. و بعد اومدن واتساپ گروه زدن و مجدد تبلیغات کردن اما همین فاصله کسب و کارشون رو مختل کرد!

سایت یه جای مطمئنه. دامنه و هاست، به نام شماست، طراحی هم برای شماست، مطلب گذاری، تبلیغات و … دست شماست. یعنی مالکیت صفر تا صدش برای شماست و اعتبار کسب و کارتونه. از طریق سایت می تونی ابزارهای تحلیل هم استفاده کنی، کاربرانت رو بیشتر بشناسی، کجا زندگی می کنن، بیشتر به چی علاقه دارن، توی سایتت از کدوم صفحه به کدوم صفحه حرکت کردن، کجاها کلیک کردن و … و از این اطلاعات برای تعیین برنامه های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید. خیلیا از شبکه های مجازی برای سرگرمی استفاده می کنن اما از گوگل برای جستجوهای هدفمندتر استفاده می کنن. ما منکر استفاده از اینستاگرام نیستیم. صدالبته که محیط جذابی داره و آمار نشون میده خیلیا ازش استفاده می کنن. اما استفاده از اون در کنار سایت باشه و برای بیشتر دیده شدن ازش استفاده کنید نه اینکه به تنهایی مرجع فروش و ارائه خدماتتون باشه.

هزینه طراحی سایت خیلی گرون میشه. توان پرداختش رو ندارم.

+ بله هزینه طراحی خوب زیاده. اما هزینه از دست دادن فرصت جدید برای بدست آوردن مشتری بیشتره!!

شما به این فکر کن اگه فروش دارید یا خدمات ارائه میدید، چند تا مشتری از تون خرید کنه، هزینه ای که برای سایت کردید رو به دست میارید؟ تا یکسال آینده چند تا مشتری جدید بخاطر آشنایی با سایتتون ازتون خرید می کنن؟ اگه اینجوری حساب کنید می بینید نه تنها هزینه طراحی سایت براتون ضرر نبوده بلکه یه عالمه سود داشته و اون مبلغ اولیه خیلی ناچیزه.

وقتی کسب و کاری نوپا و تازه تاسیسه، داشتن سایت چه کمکی می تونه بهش کنه؟

+ وقتی شما یه مکانی توی اینترنت داشته باشید، خودتون رو به بقیه معری می کنید، چه می کنید، چه ارزشی ایجاد می کنید، چه تفاوتی با بقیه دارید و … استارتاپ ها هم معمولا یک ارزش متفاوت ارائه می دن یا مشکلی رو حل می کنند، اینکه کاربران شما قدم به قدم شاهد پیشرفت و اضافه شدن دستاوردهای شما از طریق اطلاع رسانی و گزارشات و … باشه، حس اعتماد و اطمینانی نسبت به کارتون به دست میارن و  شما  نسبت به کسانی که بعد از پیشرفت به فکر ایجاد سایت میفتن جلوتر هستین. فقط مواظب باشید اگر هنوز ایده هاتون عملی نشده، برای دیگران واضح توضیح ندین چون ممکنه ایده شما رو اجرایی کنن!

من سایت دارم اما پشتیبان ندارم. مثلا میخوام 50 تا محصول اضافه بشه، آیا شما می تونید کمکی کنید؟

+ ما وقتی سایت فروشگاهی یا خدماتی را از پایه طراحی می کنیم، بسته به میزان بزرگ بودن اون کسب و کار، اطلاعات تعدادی از اون محصول یا خدمات (که برای خودمون فرمول مشخصی داره) رو به عنوان هدیه به صورت کاملا رایگان وارد می کنیم. مثلا بیست مورد. بعد به صاحب سایت آموزش میدیم که چطور خودشون می تونن اطلاعات رو وارد کنن، حالا اگه ایشون ترجیح میدن که ما براشون اطلاعات محصولاتشون رو وارد کنیم، دوتا راه داره.

1- یا اینکه فقط ورود محصول دارن. مثلا فروشگاهشون 200 محصول داره، یکبار وارد می کنند و دیگه تمام. در این صورت یه مبلعی بابت ورود محصول ازشون دریافت میشه و اطلاعات و عکس از محصولشون رو می گیریم، ویرایش می کنیم، اصول رو رعایت می کنیم و اطلاعات رو وارد سایت می کنیم.

2- به صورت دوره ای ورود محصول دارن. مثل یکماه ده تا، ماه بعد 50 تا، ماه بعد 100 تا و … و اینکه می خوان موجودی انبار چک بشه، و … در این صورت ما باید براشون یک مسئول بذاریم تا مدام سایتشون رو بررسی کنه و اطلاعات رو حذف کنه، ویرایش کنه، اضافه کنه و … در این صورت ما قرارداد می بندیم مثلا 6 ماهه یا یکساله که ما مسئولیت پشتیبانی محصولات سایت رو برعهده داریم و همکاری انجام میشه.

ولی این نوع پشتیبانی محصول رو فقط برای کسانی انجام میدیم که یا سایتشون رو از اول خودمون طراحی کردیم یا اینکه بازطراحی سایتشون رو به ما سپرده اند.

ثبت هاست و دامنه رو به چه صورتی انجام میدین؟ آیا به نام مشتریه یا به نام شرکتتون؟

دامنه سایت یک مالکیته. و مالکش شما هستین پس باید باید باید به نام شما باشه. چه از دامنه ملی استفاده بشه مثل .ir و چه بین المللی مثل .com پس با کد ملی، شماره تلفن و آدرس شما، به نام شما دامنه را خریداری می کنیم که اطلاعاتش توی whois به نام شما نمایش داده میشه.

ما با شرکت های هاست مختلفی همکاری می کنیم. وقتی هاستی بخواد رزرو بشه، قبل از هر چیزی ازتون چند تا سوال می پرسیم تا متوجه بشیم چه نوع هاستی مناسب شماست. به آینده کسب و کار و هدفتون نگاه می کنیم تا شرکت مناسبی رو بهتون پیشنهاد بدیم. هزینه ای که براش کنار میذارید رو هم در نظر می گیریم. همه اینها کنار هم میاد تا نوع هاست و شرکت هاستینگی که براتون بهترینه، انتخاب بشه. چون هاستتون باید طوری باشه که هم نیاز آینده تون رو برآورده کنه و هم اینکه فضای خیلی زیادی رزرو نشه که الکی هزینه شما زیاد بشه.  بعد از تصمیم گیری برای انتخاب شرکت ارائه دهنده، نوع هاست و فضا و ترافیک مناسب، هاستتون رزرو میشه.

چند سال پیش شرکتی برای من سایت طراحی کرد اما الان سایتها خیلی قشنگتره. یعنی من هر سال باید سایتمو عوض کنم تا به روز باشه؟ اینجوری که خیلی گرون در میاد!!

+ سایت اگه اصولی طراحی بشه، نیازی به تغییرات بنیادی مداوم اون نیست. در صورتی سایت نیاز به بازطراحی داره که یا تم اون مشکل داشته باشه و پاسخوی نیازتون نباشه یا اینکه با بررسی و تحلیلهای اصولی متوجه بشیم کاربران بخاطر ظاهر سایت، فرار می کنن و دوست ندارن سایتتون رو ببینند، اون وقته که دست به کار میشیم تا اول مشکل رو پیدا کنیم و بعد راه حل بدیم و اجرایی کنیم، تازه توی اون مرحله هم باز بررسی می کنیم که آیا طراحی جدید، ما رو به هدفی که می خواستیم رسونده یا نه. گاهی تنها با طراحی ظاهری، گرافیک و … ساید کاربرپسند میشه. اون موقع بازطراحی نیازه. اما اگه مشکل عمیق تر باشه و ساختار نیاز به تغییر داشته باشه، نیاز به طراحی تجربه کاربری داره،  می تونید به خدمات یوایکس ما مراجعه کنید تا بیشتر در این زمینه بدونید. ولی برای اینکه سایتتون به نتیجه بهتر برسه مداوم باید مطلب گذاری و به روز بشه.

اگه بازطراحی کنیم برامون هزینه اش کمتره یا مجددا از اول ازتون بخواهیم طراحی کنید؟

+ برای اینکه هزینه رو مقایسه کنیم، بستگی داره که سایت فعلی شما چه مشکلاتی داره. گاهی پیش میاد که با یه سری تغییرات در نحوه نمایش اجزای سایت، تغییرات بنیادین نیاز نداره و اینجوری هزینه بازطراحی براتون کمتر میشه، اما گاهی نیازه که کل زیرساخت عوض بشه، مثلا ممکنه حتی هاستتون هم پاسخگوی نیازتون نباشه اون موقع هزینه بازطراحی تقریبا به هزینه طراحی نزدیک میشه.

میشه پشتیبانیتون رو مثلا سه ساله تمدید کنید؟ اینجوری خیالمون راحته که سه سال سایتمون پشتیبان داره.

+ بستگی به نوع پشتیبانی که لازم دارید و تعداد پروژه هایی که ما دستمونه، درموردش صحبت می کنیم. چون هدفمون اینه که کار باکیفیت تحویل شما بدیم و خدای نکرده بخاطر شلوغی، کارتون باکیفیت کمتر انجام نشه.

سوال بپرس پاسخ بگیر   × از من بپرس...