تیم ما تیمی جوان، خلاق و پر انرژی است که در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت برای نیروهای با انگیزه جا داره و نیاز به همکاری داره. همکاری هم به صورت حضوری و هم به صورت دورکاری هست.

ما به تخصص شما نیاز داریم.

  • اگر برای همکاری در زمینه طراحی سایت می‌خواهید برای ما رزومه بفرستین باید مهارت HTML5 ، CSS3، جاوااسکریپت، JQuery ، مهارت طراحی با وردپرس و PHP داشته باشید، یه مدت در این زمینه کار کرده باشید و چند نمونه کاری داشته باشید.
  • اگر می خواهید در زمینه سئو با ما همکاری کنید، باید مهارتهای سئو داخلی، سئو خارجی، الگوریتم های گوگل، توانایی تحلیل داشته باشید و بتونید با تکنیک های سئو سفید با همکاران دیگه هم تیمی بشید.
  • برای کار در زمینه UX باید توانایی کار تیمی، علاقه به ارتباط با مشتریان، توانایی بیان و پرزنت پروژه، تحلیل، کار با اسکچ، روانشناسی کاربر را داشته باشید. ایده بدین و به دنبال حل مسئله باشید.
  • برای تولید محتوا لازمه شور نویسندگی، توانایی ترجمه، داستان سرایی و خلاقیت داشته باشید. با توجه به موضوع بتونید محتوای جذاب و یونیک بنویسید.

از اینکه شما رو در جمع خودمون داشته باشیم خوشحال میشیم. کافیه شما فرم زیر را به همراه رزومه برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی تخصصی، با شما در تماس باشیم.

فرم همکاری با مجموعه یوایکس نت

*یکم دیگه مونده تا با ما همراه بشید*