هر چی بیشتر می بینمش، بیشتر دوستش دارم! (اثر مواجهه صِرف)

Mere-exposure effect

درمورد اثر مواجهه صِرف چه می‌دانید؟ اثر مواجهه صِرف آیا ترجیح می‌دهید فیلم جدیدی ببینید یا فیلمی که موردعلاقه‌تان است ولی قبلا آنرا دیده‌اید را تماشا کنید؟ در رستوران ترجیح می‌دهید غذایی را که هرگز نخورده‌اید امتحان کنید یا غذای موردعلاقه‌تان را سفارش دهید؟

معرفی 13 اسلایدر برتر وردپرس در سال 2020

افزونه اسلایدر وردپرس

آیا می‌خواهید یک اسلایدر زیبا به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ اسلایدر‌های وردپرس سایت شما را جذاب‌تر، تعاملی‌تر و سرگرم کننده‌تر جلوه می‌دهند؛ اما اگر به خوبی پیاده‌سازی نشوند سرعت سایت را به خطر می‌اندازند و یا باعث ایجاد خطا در سایر قسمت‌های سایت می‌شوند؛ و در نتیجه باعث افزایش نرخ پرش سایت خواهند شد.

سبک‌های طراحی گرافیک

سبک های طراحی گرافیک

طراحی گرافیک سبک‌های مختلفی دارد. اگر چه اغلب آن‌ها با هم همپوشانی دارند، اما هر نوع طراحی گرافیک نیاز به مجموعه خاصی از مهارت‌ها و تکنیک‌های طراحی دارد. بسیاری از طراحان در یک نوع واحد تخصص دارند. برخی دیگر روی مجموعه‌ای از انواع مشابه تمرکز دارند…

سرازیر کردن ترافیک به سایت

افزایش ترافیک سایت

سایت بدون بازدیدکننده درست مثل مغازه‌ای است که مراجعه کننده ندارد! بسیاری از کسب‌و‌کارها هستند که برای طراحی و بازطراحی سایت خود هزینه‌های زیادی متحمل می‌شوند ولی پس از گذشت چند ماه، تعداد بازدیدکننده‌هایشان با انگشتان دست شمرده می‌شوند. اشکال از کجاست؟ برای افزایش بازدیدکننده یا ترافیک سایت چه باید کرد؟

انواع طراحی گرافیک

انواع طراحی گرافیک

طراحی گرافیک حوزه های زیادی دارد و فقط به طراحی لوگو یا بنر و پوستر محدود نمی‌شود. در این مقاله قصد داریم به طور مفصل با 10 شاخه از طراحی گرافیک آشنا شویم.

اصول تایپوگرافی

اصول تایپوگرافی

کنیک چینش حروف است؛ به گونه‌ای که زبان نوشتاری در هنگام نمایش خوانا، زیبا و جذاب باشد. اصول تایپوگرافی به تعادل بین محتوا و تصاویر در ساختار بصری طراحی شما کمک می‌کند.