کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان

مرور کلی

کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان شامل 100 درس است که در بخش‌های مشخصی گروه‌بندی شده و تقریباً روند واقعی تجربه کاربری در پروژه های عملی را دنبال می‌کنه. بنابراین شما الآن در اولین جایگاه شغلی خود بعنوان طراح تجربه کاربری قرار گرفتی!! زمانی که خواندن کتاب را شروع کنی، این حس را داری که در کنار تیمی مشغول کاری. در این کتاب چیزی مثل نمودار یا جدول پیدا نمی کنی که صرفا تئوری باشه. این کتاب بر این اساس طراحی شده که یک مرجع خوب برای طراحان و کسانی که می‌خواهند درباره تجربه کاربری بیشتر بدانند، باشه. درس‌های کوتاه همراه با شوخ طبعی‌های نویسنده، خواندن آن را جذاب کرده.

تمام این صد درس مستقل هستند و شما مجبور نیستی که درس‌ها و فصل‌ها را به ترتیب بخوانی. پس اگر می‌خواهی فصل مشخصی را بخوانی و یا به عنوان یک منبع علمی از آن استفاده کنی، به راحتی می تونی درکش کنی.

اهداف کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان:

هدف اصلی نویسنده اینه که تک تک خوانندگان این کتاب را به طراح تجربه کاربری تبدیل کنه. در ادامه بیشتر سمت این داستان پیش میری  و کتاب را به دوستان خود معرفی می کنی و این کار باعث تعلیم طراحان بیشتری میشه؛ چرا که فرمول‌ها و نکات جالبی در این کتاب یاد می گیری که شما را به جستجوی بیشتر و عمیق‌تر هدایت می‌کنه.

نظر مشتریان
نظر مشتریان کتاب طراحی تجربه کاربری

آقای بهرام پور

مدیر و موسس مجموعه بیشتر از یک و سخنران انگیزشی

این کتاب مفاهیم رو بسیار ساده توضیح داده. من این کتاب رو برای هر کسی که میخواد بدونه اصلا تجربه کاربری چیه و چه کاربردی داره توصیه می کنم.

نظر مشتریان کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان

خانم موسوی

دانشجوی طراحی تجربه کاربری

وقتی کتاب رو سفارش دادم سریع به دستم رسید. وقتی درس‌های اول رو مطالعه کردم، اشتیاق بیشتری برای خوندش داشتم. متن کتاب روان، کاربردی و پر از نکات مهم هست که در برخورد با طراحی‌های مناسب متوجه شدم همون نکته‌ها رعایت شدند.

نظر مشتریان کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان

خانم قاسمی

طراحی اپلیکیشن، طرای گرافیک و رابط کاربری، دانشجوی UX

کتاب بسیار خوبیست و تا این فصلی که دارم میخونم کاملا راضیم. مطالب جالبی خصوصا درباره روانشناسی کاربران گفته که تا الان بهش دقت نکرده بودم و این به من در طراحی یوآی خیلی کمک می کنه.

نظر مشتریان کتاب تجربه کاربری برای مبتدیان

آقای محمدپور

دانشجوی طراحی تجربه کاربری

کتاب خوبی بود. ذهن رو سمت کاربرشناسی، تمرکز بر اهداف و طراحی کاربرپسند متمرکز می کرد. علم خیلی جذابیه و این کتاب شروع خوبی برای این فیلد هست.

هزینه کتاب

هزینه کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان 65 هزار تومان است که شامل هزینه ترجمه، ویراستاری، چاپ و نشر کتاب است. اگر ساکن اصفهان هستید؛ می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر کار یوایکس نت کتاب را از نزدیک ببینید، ورق بزنید و خریداری کنید. اگر هم ساکن سایر شهرهای ایران هستید، با تیم پشتیبانی در واتساپ که لینک آن را در صفحه بالا گذاشتیم، هماهنگ کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود. انتخاب نوع پست و هزینه ارسال به عهده شما خواهد بود.

نمونه هایی از کتاب

یک درس صوتی از کتاب

فایل صوتی: فصل یازدهم: محتوا

درس 78: فرمول درخواست انجام فعالیت از کاربر

در این فایل صوتی یاد می‌گیریم چطور دکمه فراخوان به اقدام یا Call To Action را جذاب، مرتبط با اهداف کسب و کار و خواسته کاربر انتخاب کنیم. با یک فرمول جادویی برای تولید محتوای دکمه‌ها آشنا شده و با چندین مثال، بایدها و نبایدهای استفاده از کلمات را یاد می‌گیریم. حجم این فایل صوتی 5.7 Mb است و 6:18 دقیقه است.

ارزشش رو داره!!

0:00
0:00

برگه هایی از کتاب طراحی تجربه کاربری

برای چه کسانی؟

این کتاب برای

  • طراحان سایت
  • طراحان نرم افزار
  • مدیران
  • برنامه نویسان
  • بازاریابان
  • فروشندگان
  • دانشجویان
  • اساتید
  • و همه کسانی که می‌خواهند درباره رفتار کاربران در وب و همچنین تجربه کاربری بیشتر بدانند، مناسبه.
چرا این کتاب؟

اگر می‌خواهید طراحی تجربه کاربری را آغاز کنید، کتاب مناسبی را انتخاب کرده‌اید. زیرا در آن درس‌هایی برای یادگیری سریع طراحی نرم‌افزار و وب سایت وجود دارد. کتاب طراحی تجربه کاربری برای مبتدیان روند واقعی طراحی تجربه کاربری را از آغاز تا پایان دنبال می‌کند. بنابراین می‌توانید مهارت‌هایی را که می‌آموزید به مرحله عمل بیاورید. مطالب بر اساس تجربه‌های کاربری مطرح شده در وبلاگ آقای “جوئل مارش” نوشته شده است و برای مدیران، برنامه‌نویسان، طراحان، بازاریابان و همه فروشندگانی که می‌خواهند با تجربه کاربری آشنا شوند، نوشته شده است. حتی اگر درباره طراحی اطلاعات کمی داشته باشید، مطالعه این کتاب برای شما بسیار سودمند است.

کتاب‌های بسیاری درباره تجربه کاربری نوشته شده است، اما تعداد کمی از آن‌ها شهامت داشته‌اند تا طیف کاملی از مطالب تجربه کاربری را پوشش دهند. کتاب تجربه کاربری برای مبتدیان، این کار را به خوبی انجام داده است. این کتاب با کنار هم چیدن مطالب قابل درک از تجربه کاربری و طراحی، دید گسترده‌ای به افراد مبتدی ارائه می‌دهد و آن‌ها را تشویق می‌کند تا درمورد موضوعاتی که به آن‌ها علاقه‌مند هستند، عمیق‌تر تأمل کنند.
جف گوتلف

جف گوتلفنویسنده کتاب lean UX