خدمات طراحی سایت و سئو

 

طراحی سایت

خلاقیت و UX

 

افزایش فروش با SEO

تولید محتوا

بهینه سازی با تحلیل و بررسی

طراحی لوگو و گرافیک

با توجه به اهمیت آنلاین بودن کسب و کارها، تیم یوایکس نت کلیه خدمات طراحی سایت و سئو را به صورت زیر ارائه می‌دهد.

طراحی سایت:

برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار خود را به تازگی آنلاین کنند و در دنیای وب خدمات ارائه دهند.

بازطراحی سایت:

برای مشتریانی که می خواهند سایت خود را متفاوت ارائه دهند. بهینه کنند و یا یا از جوملا، دروپال یا … استفاده می‌کنند و می‌خواهند آن ‌را به وردپرس تغییر دهند.

بهینه‌سازی و سئو:

برای اینکه صفحات خود را به نمایش بگذارید باید برای موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ، یاهو یا یاندکس بهینه کنید. چرا که کاربر به راحتی با جستجوی کلمات کلیدی بتواند کسب و کار شما را ببیند و از خدمات و محصولات ما استفاده کند. سئو شما را به این هدف می رساند.

تحلیل و بررسی:

برای وبمستران  آمار سایت و بررسی نوع مخاطبان مهم است. همچنین بررسی بازخورد مخاطبان از صفحه جدید چیست؟ اینکه اصلا مشتری چه مسیری را در سایت طی کرده است. و… با این آمار می‌توان نکات مهم را بهتر نمایش داد. تحلیل و بررسی سایت نکات ارزشمندی را به مدیران نمایش می دهد.

تجربه‌کاربری:

با تحلیل ذهن مخاطب می توان فهمید چه روالی برای دسترسی کاربر به خدمات مناسب است. طراحی خوب کمک می کند کاربران هنگام خروج از سایت تجربه خوبی از ارائه خدمات داشته باشند.

تولید محتوا:

برای جذب مخاطب، معرفی محصولات و خدمات، آموزش و سئو تولید محتوا حرف اول را می‌زند. پس با تولید محتوای مناسب مخاطب را به استفاده از سایت ترغیب و آنها را میخکوب کنید.

لوگو و گرافیک:

لوگو ابزار اصلی شناخته شدن و ماندگار شدن در ذهن کاربران است. رنگ و تصاویر جذابیت آن را چند برابر می کند. کاربران در نگاه اول گرافیک سایت را می بینند. پس زیبایی را به چشم مخاطبانتان هدیه دهید.

خدمات طراحی سایت و سئو را به ما بسپارید…